Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kosztorysant ogólnobudowlany
new
Inne
Passion HR

Passion HR
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Zuzia
Norma
Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • bieżący nadzór i selekcja dostępnych przetargów
  • weryfikacja i analiza dokumentów przetargowych
  • tworzenie zapytań do przetargów i konsultowanie się w ich sprawie z klientami oraz instytucjami
  • opracowywanie zestawień i kosztorysów na podstawie dokumentacji technicznej projektu
  • sporządzanie wycen prac zamiennych lub/i dodatkowych w trakcie realizacji projektu
  • ścisła współpraca z zespołem, w tym udział w przekazywaniu informacji, dokumentacji
  • kontakt z biurami projektowymi, instytucjami, partnerami biznesowymi

Oczekujemy:

  • doświadczenia w branży budowlanej (na podobnym stanowisku) – min. 3 lat
  • praktycznej znajomości kosztorysowania robót budowlanych: Zuzia (BimEstiMate) lub NORMA
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • obsługi programów: MS Office
  • dyspozycyjności oraz bardzo dobrej organizacja pracy

Co oferujemy?

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 30 lat istnienia)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • pracę stacjonarną w biurze z parkingiem dla pracowników
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • narzędzia niezbędne do pracy – telefon, laptop
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia pracownicze