Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca techniczno-handlowy Północna PL
Sales
PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

5 500 - 7 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
sprzedaż
HVAC
komunikatywność
prawo jazdy
elastyczność
doświadczenie
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

PEFLEX - najpopularniejszy system wentylacji z rekuperacją w Polsce.

Na terenie północnej Polski poszukujemy Przedstawiciela Techniczno-Handlowego, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych. Oferujemy pracę zdalną, która łączy spotkania z klientami w terenie z pracą biurową wykonywaną z domu. Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w branży HVAC lub budowlanej.

Główne zadania

  • zapewnienie kompleksowej opieki nad współpracą z obecnymi kontrahentami,
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami z wybranego regionu wraz z budowaniem długofalowych relacji biznesowych,
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych podczas spotkań z kontrahentami,
  • kreowanie wizerunku firmy i marek produktowych w relacjach z klientami,
  • prezentowanie produktów na szkoleniach i targach branżowych,
  • analiza rynku i identyfikacja trendów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży HVAC – warunek konieczny,
  • doświadczenia w bezpośrednich kontaktach z klientami,
  • samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji czasu pracy,
  • nieszablonowego podejścia do prowadzonych zagadnień,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania,
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej,
  • posiadanie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy na podstawie kontraktu B2B – kwota stała adekwatna do doświadczenia kandydata połączona z dodatkowym systemem motywacyjnym,
  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę zdrowotną (po okresie próbnym)
  • pracę zdalną z wizytami u klientów na terenie północnej Polski,
  • elastyczność w organizacji pracy biurowej z domu oraz spotkań z klientami,
  • przestrzeń do samodzielnego działania i inicjatywy na niezależnym stanowisku – możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach firmy,
  • wsparcie zespołu i dostęp do najnowszych technologii w branży HVAC,
  • wyjątkową atmosferę pracy, którą buduje zespół młodych i zaangażowanych ludzi.

Zachęcamy do aplikowania wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu i wspólnie realizować ambitne cele biznesowe. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz pracować w firmie stawiającej na innowacje i rozwój, czekamy na Twoje zgłoszenie!

5 500 - 7 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B