• Wszystkie ofertyGdańskMarketingSocial mediaKey Account & New Business Manager
    Key Account & New Business Manager
    Marketing
    pełnia

    pełnia

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy
    kreatywność
    dobra organizacja pracy
    ms excel
    account manager
    negocjacje
    sprzedaż

    Mile widziane

    data analyst
    marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy Pełnia – butikowa agencja reklamowa, która specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych strategii marketingowych. Obecnie poszukujemy wszechstronnego i dynamicznego specjalisty na stanowisko Key Account Manager / New Business Manager. Jeśli potrafisz budować długotrwałe relacje z klientami, masz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu kluczowymi projektami, to właśnie Ciebie szukamy!

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami, dbanie o ich zadowolenie i realizację ich potrzeb.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie naszej bazy.
    • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych oraz strategii marketingowych.
    • Negocjowanie warunków współpracy i umów z klientami.
    • Współpraca z zespołem kreatywnym przy realizacji kampanii reklamowych.
    • Monitorowanie i analizowanie wyników projektów oraz raportowanie efektów działań.
    • Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych i rynkowych.
    • Śledzenie trendów rynkowych i działań konkurencji.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Key Account Managera, New Business Managera lub pokrewnym.
    • Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu kluczowymi klientami i pozyskiwaniu nowych.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Znajomość narzędzi analitycznych.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.
    • Silna orientacja na wyniki i umiejętność negocjacji.

    Co oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole w butikowej agencji reklamowej.
    • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i osiągnięć.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji różnorodnych projektów.
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
    • Przyjazną atmosferę pracy w rodzinnej firmie, gdzie wzajemne wsparcie i dobra komunikacja są na pierwszym miejscu.

    Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, prześlij swoje CV.

    1 604 - 2 329 USD

    Dowolna