• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPR & Content Manager - B2B & Technology
    PR & Content Manager - B2B & Technology
    Marketing
    Pegasus Group

    Warszawa
    1 815 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 641 - 2 344 USDNetto miesięcznie - UoD
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoD, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodyscyplina

    kontakt z dziennikarzami

    Lekkie pióro

    Mile widziane

    tworzenie strategii

    Performance Marketing

    SEO

    Opis stanowiska

    O Tobie

    Poszukujemy do naszego zespołu zwinnej osoby z doświadczeniem w komunikacji B2B, pisaniu tekstów i prowadzeniu działań media relations dla firm gdzie proces od rozpoznania do zakupu ma wiele etapów, jest rozłożony w czasie i w zdecydowanej większości przekaz prowadzimy na płaszczyźnie racjonalnej. Tworzone przez Ciebie treści będą zwykle miały charakter poradnikowy i dużą dozę informacji technicznych lub technologicznych a duża część argumentacji będzie dotyczyła sfery racjonalnej. Zatem doświadczenie z komunikacji z FMCG będzie przydatne w niewielkim stopniu:-( Umiejętność utrzymywania bliskiego kontaktu i partnerskich relacji z dziennikarzami będzie wspierała nie tylko Twoich klientów, ale i Ciebie.

    O nas

    Mamy za sobą ponad 30 lat doświadczeń, w tym wiele lat w międzynarodowych strukturach siec i pomimo szerokiego spektrum kompetencji dbamy o utrzymanie butikowego charakteru i elastyczności w działaniu. Nasza agencja PR jest częścią Pegasus Group - agencji marketingu 360 stopni. Pomagamy klientom budować przewagi rynkowe za pomocą działań marketingowych. Dbamy, aby działania, które dla nich prowadzimy, przynosiły lepsze rezultaty od działań konkurencji.

    Zamiast pracować w systemie „klient tak chciał, więc tak robimy", analizujemy sytuację i jeśli widzimy lepszy sposób na osiągnięcie celu, to przedstawiamy argumenty i przekonujemy klienta do zmiany. To wymaga większego zaangażowania, ale daje też więcej satysfakcji i przynosi lepsze efekty biznesowe naszym klientom.

    #PerformanceMatters!

    O klientach

    Nie każda firma, nawet z wielkim budżetem może zostać naszym klientem. Nasi klienci to w zdecydowanej większości międzynarodowe firmy, które są liderami w swoich wąskich segmentach rynkowych. Osoby reprezentujące klientów, z którymi współpracujemy, cechują się wysoką kulturą osobistą i dobrze rozumieją, na czym polega partnerska relacja. Klienci, dla których pracujemy, cenią sobie jakość i to dobrze się komponuje z butikowym charakterem i elastycznością, która staramy się zapewnić. Zdecydowana większość komunikacji z klientami odbywa się w języku angielskim.

    Zakres obowiązków:

    Podstawowe

    • Prowadzenie działań media relations
    • Pisanie tekstów i tworzenie treści na potrzeby działań PR, SoMe i content marketingowych
    • Bieżący kontakt z dziennikarzami
    • Prowadzenie profili na platformach LinkedIn a czasem tych o większych zasięgach
    • Prowadzenie projektów, doradztwo i obsługa klientów

    Rutynowe

    • Adaptacja globalnych treści master, przygotowanych w języku angielskim do warunków polskich
    • Koordynacja pracy podwykonawców
    • Przygotowywanie raportów, itp.

    Opcjonalnie (do nauczenia się)

    • Przygotowywanie i prezentowanie strategii i kosztorysów
    • Optymalizowanie treści pod kątem SEO
    • Przygotowywanie analiz potencjału wyszukiwania
    • Opracowywanie tematyki treści na podstawie skali wyszukiwania
    • Planowanie i optymalizowanie kampanii na platformach reklamowych
    • Analizowanie zachowań użytkowników, optymalizowanie działań

    Wymagania:

    Podstawowe

    • Łatwość tworzenia treści poradnikowych lub sprzedażowych o ustalonej strukturze, opierających się na argumentacji racjonalnej i przedstawiających w prosty sposób zagadnienia techniczne (do tego potrzebny jest ścisły umysł).
    • Doświadczenie w prowadzeniu działań media relations i pracy w agencji public relations przy obsłudze klientów
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla firm z obszarów B2B, dóbr trwałych lub usług inwestycyjnych
    • Dobra organizacja pracy i równoległe prowadzenie kilku projektów (jednak nie przesadzamy z ich ilością, bo jakość jest najważniejsza).
    • Samodyscyplina, odpowiedzialność i samodzielność

    Mile widziane doświadczenie w:

    • Opracowywaniu strategii komunikacji, social media, performance i marketingowej
    • Prowadzeniu projektów typu performance z zakresu digital i social media
    • Pracy w agencji interaktywnej lub agencji social media przy obsłudze klienta i przygotowywaniu strategii
    • Analizowaniu zachowań użytkowników na stronach www
    • Planowaniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii na platformach reklamowych
    • Tworzeniu treści video
    • Prowadzeniu działań SEO
    • Prowadzeniu działań marketing automation
    • Organizacji eventów
    • Współpracy z influencerami
    • Budowie stron www
    • Innych obszarach marketingu internetowego

    Znajomość języków obcych:

    • angielski na poziomie min. B2 - praca z klientami anglojęzycznymi

    Bardzo Cię polubimy, jeśli:

    • Nowe wyzwania i realizacja odpowiedzialnych zadań sprawiają Tobie frajdę
    • Dbasz o swój rozwój, lubisz się uczyć, poznawać nowe obszary i techniki
    • Jesteś dobrym graczem zespołowym
    • Bronisz swoich racji jeśli masz mocne argumenty
    • Stając przed problemem szukasz sposobu zamiast powodu
    • Lubisz usprawniać sposoby realizacji projektów i wdrażać nowe narzędzia np. AI
    • Będziesz razem z nami budować kulturę szczerości i otwartości
    • Nie akceptujesz bylejakości
    • Chcesz wpływać na sposób funkcjonowania zespołu i firmy

    Oferujemy

    • Możliwości rozwoju w obszarach prowadzenia działań performance, SEO, przygotowywania strategii w obszarze najnowszych technologii marketingowych
    • Pracę w firmie o stosunkowo niskiej rotacji
    • Pracę dla międzynarodowych klientów w życzliwym zespole.
    • Opcję pracy hybrydowej - zdalne piątki
    • Miejsce do parkowania
    • Domową atmosferę. Open space i korpo klimat możesz puścić w niepamięć:)
    • Ptaki ćwierkające pod oknem zamiast zapylenia i zgiełku Mordoru
    • Możliwość pracy na tarasie w otoczeniu krzewów i drzew :)
    1 815 - 2 593 USD

    Umowa o pracę

    1 641 - 2 344 USD