Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Graphic Designer
new
Design
pełnia

pełnia
3 500 - 5 500 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Grafika
projektowanie
design
kreatywność
Mile widziane
animacje
komunikatywność
Friendly offer
Opis stanowiska

Szukamy osoby wyjątkowej, która chce włączyć się do naszego zespołu jako Graphic Designer w Agencji Reklamowej Pełnia. Jeśli masz doświadczenie, kochasz reklamę, śledzisz trendy w branży, lubisz dzielić się nowościami i jesteś aktywny/aktywna w świecie mediów społecznościowych, to czekamy na Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie w grafice reklamowej oraz posiadanie własnego portfolio.
  • Pasja do reklamy i znajomość aktualnych trendów.
  • Umiejętność wyszukiwania i dzielenia się nowymi rozwiązaniami.
  • Aktywność, innowacyjność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość i pasja do mediów społecznościowych.
  • Bardzo dobra znajomość programów do grafiki komputerowej (pakiet Adobe), dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia animacji.

Co oferujemy:

  • Pracę zdalną, dostosowaną do Twoich potrzeb.
  • Nowoczesne podejście do kultury pracy i dbałość o dobre samopoczucie pracownika.
  • Podtrzymywanie wellbeingu i otwarte podejście do nowych pomysłów.
  • Szanowanie inicjatywy i kreatywności oraz wsparcie dla Twoich innowacji.
  • Przyjazną, rodzinna atmosferę w zespole.

3 500 - 5 500 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna