Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/-ka ds. obsługi biura
Inne
People Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
facility service
prawo jazdy
Angielski
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie powierzchni biurowych w trzech lokalizacjach.
  • Rozwiązywanie problemów i doradztwo w zakresie zgłaszanych kwestii technicznych/funkcjonalnych.
  • Aktywna komunikacja z pracownikami wewnętrznymi i ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (firmy serwisowe, technicy, firma sprzątająca, firma meblowa itp.) w celu skutecznego rozwiązywania problemów.
  • Zamawianie usług konserwacyjnych i naprawczych od zewnętrznych dostawców i monitorowanie dostaw.
  • Zarządzanie i koordynacja z dostawcami w celu naprawy i serwisowania infrastruktury budynku.
  • Dbanie o porządek w biurze, codzienne obchody po budynku, ustawianie mebli zgodnie z planami i wytycznymi.
  • Pomoc w ustawianiu sal konferencyjnych na duże wydarzenia i warsztaty.
  • Prowadzenie corocznej inwentaryzacji środków trwałych w budynku we współpracy z działami współpracującymi.
  • Śledzenie kosztów i faktur.
  • Rejestrowanie spraw w systemie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie we wsparciu technicznym i znajomość infrastruktury biurowej jako zaleta.
  • Umiejętność rozumienia potrzeb klientów i znajdowania rozwiązań ich problemów.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy.
  • Wysoka orientacja na usługi, gotowość do pomocy i terminowość.
  • Umiejętność pracy zespołowej i priorytetyzacji zadań.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Pracę w trybie stacjonarnym.
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość udziału w lekcjach języka obcego (po okresie próbnym).