• Wszystkie ofertyPoznańFinanseAnalizaMłodszy/a Specjalista/ka ds. Danych Podstawowych
    Młodszy/a Specjalista/ka ds. Danych Podstawowych
    new
    Finanse
    Pepco

    Pepco

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Mile widziane

    SQL

    Microsoft Power Query

    Microsoft Access

    Opis stanowiska

    Obecnie do siedziby firmy Pepco w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Do Twoich kluczowych obowiązków należeć będzie:

    • Zbieranie i weryfikowanie zgodnie z procedurą danych podstawowych takich jak dostawcy, słowniki opisujące produkty;
    • Tworzenie nowych lub aktualizowanie istniejących danych podstawowych w systemie ERP;
    • Aktualizowanie bibliotek danych na żądanie i archiwizowanie dokumentacji dotyczącej zmian w danych podstawowych;
    • Analiza możliwych przyczyn błędu i przeprowadzenie dochodzenia w celu jasnego zidentyfikowania przyczyny;
    • Identyfikacja obszarów poprawy jakości danych i pomoc w rozwiązywaniu problemów z jakością danych poprzez odpowiedni wybór strategii wykrywania i korekcji błędów;
    • We współpracy z właścicielami danych, definiowanie i wdrażanie strategii danych, zasad, kontroli i programów w celu zapewnienia, że ​​dane przedsiębiorstwa są dokładne, kompletne, bezpieczne i niezawodne;
    • Kontrola i monitorowanie aktualności danych (usuwanie z systemu starych, nieużywanych danych lub zduplikowanych danych w celu lepszego zarządzania i szybszego dostępu);
    • Wspieranie innych działów w pozyskiwaniu wiarygodnych danych od dostawców i klientów – ustalanie odpowiednich procedur, KPI i ich stały monitoring.

    Umiejętności oraz doświadczenie, których poszukujemy:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Umiejętność skrupulatnej pracy z danymi, liczbami i dokumentami;
    • Wiedzę na temat przetwarzania danych (mile widziana znajomość SQL, Power Query, Microsoft Access);
    • Dobrą znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) - znajomość narzędzi w ramach Microsoft Power Platform będzie dodatkowym atutem;
    • Dobrą znajomość języka angielskiego - przynajmniej poziom B1;
    • Umiejętności analityczne;
    • Umiejętność pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów, orientacji na klienta, planowania i organizowania.

    Polubisz pracę w Pepco, ponieważ gwarantujemy Ci:

    • Pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce wg Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i autentyczne możliwości awansu – rozwój naszych pracowników jest podstawą naszej strategii!
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, żebyś czuł/czuła się bezpiecznie.
    • Platformę benefitową z mnóstwem możliwości – wydarzenia, zagraniczne wycieczki, bony na zakupy, itd. – każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Zniżki na zakupy w sklepach Pepco - kupuj ulubione produkty w świetnych cenach.
    • Pracę w firmie działającej w 18 krajach Europy – np. rano łączysz się z Litwą, lunch spędzasz z Chorwacją, a na popołudniową kawkę łączysz się z Włochami.
    • Możliwość rozwijania kompetencji językowych w ramach pracy w międzynarodowym środowisku.
    • Liczne darmowe szkolenia, kursy oraz webinary – mamy tego tyle, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    • Bezpłatne konsultacje psychologiczne, prawne oraz finansowe w ramach programu wsparcia pracowników – Twoje samopoczucie jest dla nas ważne!
    • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie koleżanek i kolegów, którzy chętnie dzielą się ekspercką wiedzą – mimo tego, że jesteśmy naprawdę dużą organizacją, udało nam się zachować miłą, nieformalną atmosferę.
    • Pracę w wyjątkowej kulturze organizacyjnej - Pepcoolturze, gdzie wypracowane przez nas misja, wizja i wartości to fundamenty naszej codziennej pracy.