• Wszystkie ofertyPoznańFinanseInneUmowa Cywilno-Prawna w dziale Zakupów (Procurement/Zaopatrzenie)
    Umowa Cywilno-Prawna w dziale Zakupów (Procurement/Zaopatrzenie)
    Finanse
    Pepco

    Pepco

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoD
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Obecnie do siedziby firmy Pepco w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

    umowa cywilno-prawna w dziale Finansów (Procurement/Zaopatrzenie)

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu Procurement w codziennych zadaniach związanych z zakupem wyposażenia dla sklepów Pepco Group.

    Do Twoich kluczowych obowiązków należeć będzie:

    • Realizacja strategii i procedur zakupowych
    • Terminowa organizacja oraz koordynacja wysyłek produktów do sklepów
    • Wsparcie zespołu w prowadzeniu przetargów, zamówień oraz procesów zakupowych
    • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej (zamówienia, raporty, podsumowania)
    • Obsługa zapytań oraz zgłoszeń dotyczących zakupionych produktów i usług
    • Komunikacja z dostawcami i partnerami biznesowymi w kraju i za granicą

    Umiejętności oraz doświadczenie, których poszukujemy:

    • Dyspozycyjność w wymiarze 40h tygodniowo
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
    • Biegła obsługa MS Office, w szczególności Excel
    • Zdolności analityczne i dbałość o szczegóły
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i samodzielność w pracy
    • Doświadczenie w obszarze zakupów lub administracji, szczególnie w branży retail (mile widziane)

    Polubisz pracę w Pepco, ponieważ gwarantujemy Ci:

    • Pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce wg Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i autentyczne możliwości awansu – rozwój naszych pracowników jest podstawą naszej strategii!
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, żebyś czuł/czuła się bezpiecznie.
    • Platformę benefitową z mnóstwem możliwości – wydarzenia, zagraniczne wycieczki, bony na zakupy, itd. – każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Pracę w firmie działającej w 18 krajach Europy – np. rano łączysz się z Litwą, lunch spędzasz z Chorwacją, a na popołudniową kawkę łączysz się z Włochami.
    • Możliwość rozwijania kompetencji językowych w ramach pracy w międzynarodowym środowisku.
    • Liczne darmowe szkolenia, kursy oraz webinary – mamy tego tyle, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    • Bezpłatne konsultacje psychologiczne, prawne oraz finansowe w ramach programu wsparcia pracowników – Twoje samopoczucie jest dla nas ważne!
    • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie koleżanek i kolegów, którzy chętnie dzielą się ekspercką wiedzą – mimo tego, że jesteśmy naprawdę dużą organizacją, udało nam się zachować miłą, nieformalną atmosferę.
    • Pracę w wyjątkowej kulturze organizacyjnej - Pepcoolturze, gdzie wypracowane przez nas misja, wizja i wartości to fundamenty naszej codziennej pracy.