• Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafika 3DGraphic Designer 3D
    Graphic Designer 3D
    Design
    Peppermint

    Peppermint

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Adobe InDesign
    postacie 3D
    wizualizacje 3D
    3D Studio Max
    Adobe Photoshop
    Adobe Illustrator
    Angielski

    Mile widziane

    Maya

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twoje zadania;

    • Tworzenie modeli 3D i scen 3D na podstawie referencji
    • Tworzenie key visuali, projektów stron internetowych, komunikacji w social mediach, magazynów kontentowych, katalogów itp.
    • Tworzenie formatów POS i innych formatów reklamowych
    • Tworzenie wizualizacji dla formatów POS
    • Opracowywanie koncepcji kreatywnych kampanii reklamowych na rynek polski i rynki zagraniczne.
    • Współtworzenie prezentacji przetargowych.
    • Współpraca w teamie z Copywriterem oraz współpraca z Działami Strategii, Client Service, New Biz.

    Kompetencje potrzebne do wykonywania zadań;

    • Znajomości oprogramowania Maya lub 3D Studio Max
    • Doświadczenia w tworzeniu wizualizacji 3D
    • Doskonała znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i Adobe InDesign
    • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej poparte przez portfolio
    • Dbałości o szczegóły
    • Znajomości współczesnych trendów w projektowaniu graficznym
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Kreatywne podejście i głowa pełna pomysłów.

    Oferujemy;

    • Realizowanie własnych pomysłów i doskonalenie swoich umiejętności
    • Pracę dla ciekawych znanych, międzynarodowych i lokalnych marek
    • Zdobycie szerokiego doświadczenia dzięki interdyscyplinarnym i inspirującym projektom
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w rozpoznawalnej polskiej agencji z zapleczem amerykańskiej korporacji
    • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.