Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior BI Developer
new
BI & Data
Performance Media

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
SQL
BigQuery
Looker Studio
Google Cloud Platform
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja procesów ETL przy użyciu narzędzi Google Cloud Platform;
  • tworzenie i zarządzanie schematami danych w BigQuery oraz projektowanie OLAP cubes;
  • rozbudowa i utrzymanie istniejącej hurtowni danych w BigQuery;
  • opracowywanie nowych rozwiązań analitycznych dla klientów z wykorzystaniem Looker Studio;
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej związanej z realizacją projektów.

Nasze wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów;
  • dobra znajomość SQL, a także doświadczenie z BigQuery;
  • doświadczenie w pracy z Looker Studio oraz ogólna znajomość narzędzi Google Cloud Platform;
  • znajomość systemów kontroli wersji, takich jak Git;
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i umiejętność samodzielnej pracy;
  • elastyczność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika i dashboardów w Looker Studio;
  • znajomość innych technologii chmurowych i narzędzi analitycznych;
  • wiedza z obszaru digital marketingu, w szczególności z kampanii reklamowych.

Oferujemy:

  • możliwość udziału w różnorodnych projektach analitycznych, skupionych wokół raportowania oraz przygotowania rozwiązań dashboardowych;
  • pracę z ambitnymi i pozytywnymi ludźmi, którzy są otwarci na nowe pomysły i inicjatywę, a zwłaszcza, którzy tworzą zgrany team;
  • środowisko nastawione na wymianę wiedzy i dzielenie się dobrymi praktykami;
  • pakiet naszych benefitów: opieka medyczna, karta sportowa i kilka innych, o których opowiemy Ci na rozmowie rekrutacyjnej!