Oferty
馃殌Junior Digital Media Data Analyst馃殌
BI & Data

Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiej臋tno艣ci

SQL

Google Ads

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

馃憠Czym si臋 b臋dziesz zajmowa膰, jak do nas do艂膮czysz:

  • zajmiesz si臋 projektowaniem nowych rozwi膮za艅 analitycznych w obszarze Big Data;聽
  • b臋dziesz odpowiedzialny/a za analiz臋 kampanii reklamowych i tworzenie聽regu艂 do oceny ich efektywno艣ci wykorzystuj膮c SQL i 艣rodowisko BigQuery;聽
  • b臋dziesz 艂膮cznikiem mi臋dzy biznesem a zespo艂ami developerskimi - pomo偶esz przeku膰 oczekiwania biznesowe na wymagania technicznie;聽
  • w ramach prowadzonych projekt贸w b臋dziesz odpowiedzialna/y za testowanie nowych funkcjonalno艣ci oraz rekomendowanie najlepszych rozwi膮za艅;聽
  • b臋dziesz dba膰 o rozw贸j wdro偶onych narz臋dzi w oparciu o nowe odkrycia i trendy bran偶owe.聽

馃憠Od Ciebie oczekujemy:

  • do艣wiadczenia w prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych na platformie Google Ads;聽
  • do艣wiadczenia w zakresie analizy danych mediowych;聽
  • dobrej znajomo艣ci SQL;聽
  • wykszta艂cenie w kierunku analizy danych, Data Science lub podobnym;聽
  • znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2 w mowie i pi艣mie);聽
  • wysokiego鈥痯oczucia ownership鈥檜鈥痺 projekcie;聽
  • proaktywnej postawy - wykazywania si臋 inicjatyw膮 i kreatywno艣ci膮 oraz otwarto艣ci na niestandardowe rozwi膮zania.聽

馃憠Dodatkowo docenimy:

  • znajomo艣ci podstawowych poj臋膰 zwi膮zanych z relacyjnymi bazami danych (typy relacji, ERD) oraz zagadnie艅 zwi膮zanych z protoko艂em HTTP/REST API;聽
  • znajomo艣膰 j臋zyka Python na potrzeby analizy danych;聽
  • certyfikat DIMAQ.聽

馃憠Oferujemy:

  • rozw贸j w kierunku projektowania i wsp贸艂tworzenia globalnych rozwi膮za艅 analitycznych w obszarze digital marketingu;聽
  • rozw贸j w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 bran偶y MarTech oraz prac臋 z rozpoznawalnymi i mi臋dzynarodowymi markami;聽
  • zaplanowany onboarding, kt贸ry pomo偶e Ci 艂atwiej wdro偶y膰 si臋 w obowi膮zki;聽
  • mi臋dzynarodowe 艣rodowisko pracy i nieustanny kontakt z j臋zykiem angielskim;聽
  • 艣rodowisko nastawione na wymian臋 wiedzy i dzielenie si臋 dobrymi praktykami;聽
  • pakiet benefit贸w: opieka medyczna, karta sportowa i kilka innych, o kt贸rych opowiemy Ci na rozmowie rekrutacyjnej!聽聽