Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kupiec ze znajomością jęz. angielskiego
new
Logistyka
PETMEX COMPANY SP. Z O.O.

Myślenice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

W Promenade Pet Care koncentrujemy się na produkcji pet food, która łączy w sobie najnowsze trendy, biznes oparty na technologii i poświęcenie naszym futrzanym przyjaciołom. Wyrastając z firmy Petmex, początkowo specjalizującej się w produkcji naturalnych gryzaków dla psów, wykorzystujemy jej bogate doświadczenie do rozwijania szerszej gamy produktów, tworząc unikalne marki dedykowane różnym grupom zwierząt domowych – psom, kotom. Rozwijamy się również w obszarze pet eCommerce za pośrednictwem internetowego sklepu zoologicznego hubun.pl, który już teraz znajduje się w czołówce klepów zoologicznych online w Polsce.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
skuteczna komunikacja
praca w grupie
pakiet office
priorytetyzacja
Mile widziane
kreatywność
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja planów zakupowych firmy
  • Negocjacje cen i warunków zakupu surowców mięsnych
  • Współpraca z dostawcami i kontrahentami firmy
  • Analiza rynku mięsnego i dostępności surowców
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( konieczne w branży FMCG )
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Zdyscyplinowanie i zaangażowanie
  • Ukierunkowanie na dostarczanie wyników
  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • Zdolność perswazji i analityczne myślenie
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
  • Mile widziane : doświadczenie w branży zoologicznej i znajomość sektora petfood.

Na co możesz liczyć dołączając do nas

  • Ambitne wyzwanie zawodowe
  • Stanowisko, gdzie Twój wkład ma bezpośredni wpływ na rozwój organizacji
  • Pracę w zaangażowanym zespole nastawionym na realizację celów
  • Stabilne zatrudnienie pozwalające na rozwój osobisty

To oferujemy

  • Stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz doświadczenia
  • Możliwość pracy, rozwoju i awansu w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przyjazne środowisko pracy, cenimy otwartość, przyjazną atmosferę, inicjatywę i kreatywność
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Wdrożenie do pracy

Petmex Company Sp. z o.o. jest polskim producentem przysmaków dla psów i kotów, działającym w sektorze petfood od 2014 roku. Wraz z dynamicznym rozwojem spółki planowane są wdrożenia nowych kategorii produktowych, takich jak karma bytowa czy żwirki dla kotów. Petmex jest spółką kapitałową należącą do grupy holdingowej Promenade Pet Care S.A., która skupia przedsiębiorstwa działające w branży zoologicznej. Spółka Promenade Pet Care powstała z myślą o rozwoju sektora profesjonalnych usług zoologicznych w Europie i na świecie. Na obecną chwilę spółka rozwija działalność w obszarze produkcji petfood oraz e-commerce.