Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator ds. Marketingu Marki Suzuki
Marketing
PGD Suzuki

PGD Suzuki
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Prawo jazdy B
Google Analytics
Facebook Ads
kreatywność
komunikatywność
Opis stanowiska

Grupa PGD - Suzuki Japan Motors

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje.

Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do nas!

Suzuki Japan Motors to autoryzowany salon samochodowy oraz serwis mechaniczny Grupy PGD. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Jesteśmy częścią Holding1.

📝 Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej dla marki Suzuki
  • zarządzanie kampaniami marketingowymi wspierającymi sprzedaż oraz dobór odpowiednich narzędzi do jej realizacji
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz aftersales
  • współpraca z importerem w zakresie przygotowania oraz realizacji strategii marketingowej marki
  • udział w budżetowaniu
  • cykliczne raportowanie do Dyrektora Linii Biznesowej z podjętych działań marketingowych i ich skuteczności
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje marketingowe, digitalowe, drukarnie, itp.)

✅ Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie i marketing/PR/reklama)
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • doświadczenie w budowaniu strategii marketingowej
  • znajomość narzędzi digitalowych
  • znajomość środowiska Google Analytics, Facebook Ads oraz umiejętność korzystania z narzędzi do mierzenia działań reklamowych
  • entuzjazm, kreatywność, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • proaktywność i inicjatywa w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B

👉 To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie oparte na podstawie i premii
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • dofinansowanie karty benefit Multisport
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dziec
  • na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy