Oferty
Główna Księgowa / Główny Księgowy
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

język polski

Ustawa o rachunkowości

Microsoft Office Excel

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy firmą technologiczną, która działa w obszarze fotografii biometrycznej. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać zdjęcia do dokumentów w prosty sposób za pomocą własnego smartfona.

O PhotoAiD w liczbach:

  • 1 promil ludzkości zrobił już u nas zdjęcie, a to dopiero początek :)
  • 100+ krajów (punkty wysyłki na 4 kontynentach!)
  • 100+ osób na pokładzie i cały czas doskonała atmosfera - chcemy aby czas spędzony w pracy był jak najlepszy!
  • 10 ab testów tygodniowo - lubimy działać w oparciu o dane
  • 10.000 typów dokumentów - od karty wędkarskiej po paszport Mozambiku
  • 10.000.000 zdjęć treningowych, na których nauczyliśmy naszą sztuczną inteligencję

Obecnie do naszego działu Finansów poszukujemy osoby na rolę Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Do Twoich obowiązków należeć będzie nadzór nad:

  • księgowaniem wynagrodzeń, operacji zakupu i sprzedaży, naliczania, amortyzacji, inwentaryzacji oraz innych operacji gospodarczych,
  • realizacją płatności bankowych,
  • operacjami księgowymi,
  • prawidłowością i terminowością prowadzenia ksiąg zgodnie z polskim prawem,
  • miesięcznym naliczaniem zaliczek na podatek CIT,
  • przygotowywaniem i składaniem deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, w tym VAT UE, VAT OSS) w terminach określonych ustawowo,
  • procesem wyliczania i składania deklaracji i raportów do ZUS,
  • kompletnością i naliczania i terminowej płatności podatków i składek,
  • współpracą z organami podatkowymi,
  • opracowywaniem polityki rachunkowości,
  • prowadzeniem ksiąg w systemie Symfonia.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii, zarządzania lub finansów i rachunkowości,
  • co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego / Głównej Księgowej w firmie o przychodach od 20 milionów rocznie,
  • doświadczenie w branży technologicznej, E-Commerce, FMCG, itp.,
  • znajomość polskiego prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • zaawansowana znajomość Excela oraz Google Sheets,
  • skrupulatność oraz odpowiedzialność za swoją pracę,
  • umiejętności lub doświadczenie zarządzania zespołem,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziana jest również znajomość Saldeo lub innych systemów obiegu dokumentów.

Oferujemy:

  • stabilne, długotrwałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B,
  • pracę hybrydową z biurem w warszawskim Śródmieściu,
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie docenionej w rankingu Deloitte EMEA Fast 500!
  • możliwości rozwoju zawodowego, we wspierającym, innowacyjnym środowisku,
  • sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb i stanowiska - zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną w PZU Zdrowie,
  • kartę Multisport,
  • lekcje języków obcych,
  • Employee Stock Option Plan, czyli program, dzięki któremu każdy PhotoAiDers może stać się współwłaścicielem firmy i przez to mieć realny udział w naszym wspólnym sukcesie.

Już teraz dziękujemy za Twoją aplikację!