Oferty Pracy - Rocket Jobs

new
Marketing
PhotoAiD

PhotoAiD
Warszawa
5 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
5 500 - 7 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
seo
marketing
praca w zespole
dokładność
Mile widziane
Angielski
Google Search Console
Jira
Ahrefs
Google Analytics
Opis stanowiska

Jesteśmy firmą technologiczną, która działa w obszarze fotografii biometrycznej. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać zdjęcia do dokumentów w prosty sposób za pomocą własnego smartfona.

O PhotoAiD w liczbach

  • 1 promil ludzkości zrobił już u nas zdjęcie, a to dopiero początek :)
  • 100+ krajów (punkty wysyłki na 4 kontynentach!)
  • 100+ osób na pokładzie i cały czas doskonała atmosfera - chcemy aby czas spędzony w pracy był jak najlepszy!
  • 10 ab testów tygodniowo - lubimy działać w oparciu o dane
  • 10.000 typów dokumentów - od karty wędkarskiej po paszport Mozambiku
  • 10.000.000 zdjęć treningowych, na których szkoliliśmy naszą sztuczną inteligencję

Do naszego zespołu Marketingu szukamy aktualnie osoby na stanowisko Junior Technical SEO Specialist.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • rozwijanie i utrzymywanie aktualnej bazy treści naszej strony internetowej,
  • sortowanie i przesyłanie treści pisemnych zgodnie z ustalonymi terminami,
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie contentu, w celu opracowania strategii planowania zawartości na nasze strony,
  • współpraca z działem technical SEO przy tworzeniu/testowaniu nowych znaczników Schema,
  • projektowanie szablonów treści i pomaganie autorom treści w ich stosowaniu,
  • współpraca z projektantami graficznymi oraz programistami stron w celu utrzymania odpowiedniego wyglądu strony internetowej i właściwego umieszczania materiałów pisemnych,
  • branie czynnego udziału w testach A/B naszych treści na stronie,
  • tworzenie tygodniowych raportów skuteczności.

Narzędzia, na których pracujemy:

  • Google Search Console,
  • Ahrefs,
  • Screaming Frog,
  • Google Analytics,
  • Surfer SEO,
  • Jira.

Wymagania:

  • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w dziale marketingu (w szczególności w zespole odpowiedzialnym za tworzenie treści lub jej wgrywanie),
  • mile widziana jest podstawowa wiedza w zakresie SEO,
  • otwartość do dalszego budowania wiedzy w obszarze SEO i szeroko pojętego marketingu,
  • zwracanie uwagi na detale, dokładność w wykonywaniu zadań i skupienie na szczegółach,
  • komunikatywność i chęć pracy w zespole.

Oferujemy:

  • dużą samodzielność i możliwości szlifowania doświadczenia w firmie produktowej, mocno skupionej na działaniach SEO,
  • dostęp do wielu narzędzi i możliwość rozwijania swoich umiejętności praktycznych,
  • pracę w globalnym projekcie, działamy na wielu rynkach,
  • workation na Teneryfie - posiadamy biuro dostępne dla PhotoAiDersów na jednej z Wysp Kanaryjskich,
  • prywatna opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • karta Multisport,
  • lekcje języków obcych,
  • Employee Stock Option Plan, czyli program, dzięki któremu każdy PhotoAiDers może stać się współwłaścicielem firmy i przez to mieć realny udział w naszym wspólnym sukcesie,
  • sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb i stanowiska - zapewniamy niezbędne narzędzia pracy.

Już teraz - dziękujemy za Twoją aplikację! Stay tuned!

5 500 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ

Netto miesięcznie - B2B