Oferty
Kucharz a'la carte w restauracji hotelowej
HoReCa

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

dobra organizacja pracy

znajomość BHP

techniki kulinarne

Opis stanowiska

Operator zarządzający hotelami zatrudni do prestiżowej restauracji hotelowej KUCHARZA A'LA CARTE

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań a'la carte zgodnie z ustalonym menu
  • Dbałość o jakość i prezentację podawanych potraw
  • Zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa żywności
  • Współpraca z zespołem kucharskim oraz obsługą kelnerską w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza a'la carte
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Kreatywność i pasja do gotowania
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pracowniczych (multisport, opieka medyczna, posiłek pracowniczy etc.)
  • Pracę w prestiżowym hotelu w Krakowie z nowoczesnym wyposażeniem
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery w branży gastronomicznej, awansu w strukturach firmy oraz udziału w licznych szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy