• Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedaż B2BAsystent / Asystentka ds. sprzedaży i marketingu
    Asystent / Asystentka ds. sprzedaży i marketingu
    new
    Sprzedaż
    Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

    1 374 - 1 400 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 374 - 1 400 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    sprzedaż

    Mile widziane

    SEO

    digital marketing

    Opis stanowiska

    Zapraszamy Cię do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej w #TEAMPIKSEO!

    Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Tworzymy strony www i prowadzimy kampanie: SEO, SEM i Facebook Ads. Kreujemy nieszablonowe pomysły, które łączą elementy współczesnych trendów, reklamy i technologii, budując nowoczesną komunikację dla marek naszych Klientów. Ponadto posiadamy status Premier Google Partner! Stale się rozwijamy i robimy wszystko, żeby być w czołówce w branży.

    Stanowisko: Asystent / Asystentka ds. sprzedaży i marketingu

    Miejsce pracy:

    → Toruń, ul. Sienkiewicza 29

    → Bydgoszcz, ul. Fordońska 74

    → Gdańsk, ul. Piastowska 7

    → Poznań, ul. Murawa 12

    📁Twój zakres obowiązków:

    • wsparcie działu handlowego w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów
    • kontakt z potencjalnymi Klientami B2B (cold calling, e-mail)
    • efektywna współpraca z pracownikami z wybranych działów firmy
    • wprowadzanie i weryfikowanie informacji w bazie danych - praca w systemie CRM
    • dbanie o wizerunek firmy i marki

    🔎Czego potrzebujesz by odnaleźć się w tej roli?

    • umiejętności budowania pozytywnych relacji
    • umiejętności efektywnej współpracy z członkami zespołu
    • doskonałej organizacji miejsca pracy
    • umiejętności pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
    • otwartości i zaangażowania oraz dobrej komunikacji
    • gotowości do podwyższania własnych kwalifikacji
    • sprawnego poruszania się w Internecie i doskonałej znajomości komputera

    Mile widziane:

    • doświadczenie w kontakcie telefonicznym z Klientami
    • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży B2B
    • znajomość branży digital marketingu, w szczególności: SEO, SEM, Facebook Ads, tworzenie stron www

    🤝 Przygotowaliśmy dla Ciebie:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu wdrożeniowego)
    • wynagrodzenie na start 4000 zł netto "na rękę" + atrakcyjny system premiowy
    • możliwość ciągłego rozwoju – powiedz o oczekiwaniach → wyjdziemy Tobie naprzeciw
    • pakiet benefitów (karta Medicover Sport oraz prywatna opieka medyczna)
    • szkolenia wstępne prowadzone przez specjalistów
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji
    • godziny pracy od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku
    • program rekomendacji Pracowników
    • brak dress code'u.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Objazdowa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na rozmowie rekrutacyjnej lub w polityce prywatności na naszej stronie internetowej www.pikseo.pl .

    1 374 - 1 400 USD