Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

New Business Specialist
new
Sales
Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Poznań
6 800 - 6 900 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
pozyskiwanie klientów
sprzedaż
Mile widziane
Digital marketing
Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej w #TEAMPIKSEO!

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Tworzymy strony www i prowadzimy kampanie: SEO, SEM i Facebook Ads. Kreujemy nieszablonowe pomysły, które łączą elementy współczesnych trendów, reklamy i technologii, budując nowoczesną komunikację dla marek naszych Klientów. Ponadto posiadamy status Premier Google Partner! Stale się rozwijamy i robimy wszystko, żeby być w czołówce w branży.

Stanowisko: New Business Specialist

Miejsce pracy: Poznań (Murawa Office Park)

📁Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie działu handlowego w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów
  • nawiązywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi (cold calling, e-mail)
  • doradztwo w zakresie usług: SEO, SEM, Facebook Ads, tworzenia stron www
  • monitorowanie wyników i raportowanie postępów w realizacji celów
  • wprowadzanie i weryfikacja informacji w bazie danych - obsługa CRM
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki

🔎Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (w szczególności B2B)
  • doświadczenie w kontakcie telefonicznym z Klientami
  • doskonałe umiejętności nawiązywania relacji i komunikacji z klientami B2B
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie i doskonała znajomość komputera
  • pozytywne podejście oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności

Mile widziane:

  • znajomość branży digital marketingu, w szczególności: SEO, SEM, Facebook Ads, tworzenie stron www

🤝 To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu wdrożeniowego)
  • wynagrodzenie w systemie: podstawa 5 000zł netto + system premiowy oparty na wynikach
  • pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do zajęć sportowych
  • system poleceń pracowniczych
  • praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Objazdowa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na rozmowie rekrutacyjnej lub w polityce prywatności na naszej stronie internetowej www.pikseo.pl .

6 800 - 6 900 PLN

Brutto miesięcznie - UoP