Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Menedżer Sprzedaży (Sales Manager)
Sales
Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

9 700 - 9 800 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
seo
Marketing Internetowy
komunikatywność
dobra organizacja pracy
Mile widziane
zarządzanie zespołem
Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej w #TEAMPIKSEO!

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Tworzymy strony www i prowadzimy kampanie: SEO, SEM i Facebook Ads. Kreujemy nieszablonowe pomysły, które łączą elementy współczesnych trendów, reklamy i technologii, budując nowoczesną komunikację dla marek naszych Klientów. Ponadto posiadamy status Premier Google Partner! Stale się rozwijamy i robimy wszystko, żeby być w czołówce w branży.

Stanowisko: Menedżer Sprzedaży (Sales Manager)

Miejsce pracy: Poznań (Murawa Office Park)

📁Twój zakres obowiązków:

  • efektywne zarządzanie zespołem specjalistów ds. sprzedaży i marketingu online
  • prowadzenie procesu onboardingu nowych pracowników (coaching, motywacja, mentoring)
  • zapewnienie wsparcia na każdym etapie działania oraz dbanie o rozwój teamu
  • wsparcie asystentów i specjalistów w procesie sprzedaży
  • analiza rynku z branży digital marketingu w celu identyfikacji trendów i możliwości biznesowych
  • aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu indywidualnych ofert handlowych oraz w prowadzeniu negocjacji
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki
  • monitorowanie wyników i raportowanie postępów w realizacji celów
  • wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju marki

🔎Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub 3- letnie doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży marketingu internetowego (w szczególności zagadnień
  • związanych z procesem tworzenia stron www, kampaniami Google Ads i SEO)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z zespołem, umiejętności negocjacyjne, asertywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych)
  • myślenie strategiczne i biznesowe
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności

🤝 To oferujemy:

  • pracując u nas będziesz miał realny wpływ na budowanie firmy oraz marki PIKSEO
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w systemie:
  • podstawa 7000 zł (netto) + system premiowy oparty na wynikach
  • pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do zajęć sportowych
  • szkolenia wstępne prowadzone przez certyfikowanych specjalistów
  • praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji
  • system poleceń pracowniczych.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Objazdowa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na rozmowie rekrutacyjnej lub w polityce prywatności na naszej stronie internetowej www.pikseo.pl .

9 700 - 9 800 PLN

Brutto miesięcznie - UoP