• Wszystkie ofertyWarszawaSupportStarszy asystent/ starsza asystentka ds. wsparcia biznesu z językiem angielskim
    Starszy asystent/ starsza asystentka ds. wsparcia biznesu z językiem angielskim
    Support
    PKF Polska

    PKF Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    Ms office
    język polski

    Mile widziane

    AML
    CRM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od 30 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Zielonej Górze i Lublinie.

    Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało wsparcie w realizacji zadań administracyjnych realizowanych dla pracowników PKF Consult:

    • przygotowywanie Kart Akceptacji Klienta, zgodnie z obowiązującą w Firmie procedurą,
    • przygotowywanie ofert handlowych oraz przetargowych,
    • przygotowywanie umów z Klientami,
    • przygotowywanie różnego rodzaju zestawień i raportów,
    • koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie,
    • praca w programie Microsoft Dynamics NAV – zakładane zleceń (nie jest wymagana znajomość tego programu),
    • wysyłanie dyspozycji do fakturowania,
    • udział w przygotowaniu sprawozdawczości na rzecz zewnętrznych organów nadzoru,
    • pozostałe zlecone prace.

    Poszukiwane kompetencje:

    • wykształcenie wyższe (lub student w trybie niestacjonarnym),
    • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły,
    • umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
    • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
    • znajomość języka angielskiego na poz. min. B2,
    • wysoka kultura osobista i zaangażowanie,
    • dobre umiejętności komunikacyjne,
    • samodyscyplina.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w zarządzaniu umowami na usługi,
    • znajomość przepisów związanych z AML,
    • łatwość w interpretacji przepisów prawa,
    • umiejętność obsługi narzędzi typu CRM.

    Oferujemy:

    • hybrydową formę pracy
    • prywatną opiekę medyczną
    • multikafeterię
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • dofinansowanie do okularów
    • szkolenia merytoryczne i z umiejętności miękkich
    • spotkania integracyjne, konkursy, eventy
    • premię za polecenia pracownicze