Oferty
Doradca Klienta Zamożnego
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
PKO BANK POLSKI S.A.

Nowoczesne technologie, migracja do środowisk chmurowych, zaawansowana analityka, czy współpraca z firmami z branży FinTech sprawiają, że oferowane przez nas usługi wykraczają poza tradycyjną bankowość. Zwinnie zmieniamy się w - PKO Bank Przyszłości.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

finanse

bankowość

makroekonomia

sprzedaż

Opis stanowiska

Dołącz do nas jako:

DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO

PKO Bank Polski SA Oddział 7 w Warszawie - Warszawa Powstańców Sląskich 1

Na co dzień w naszym zespole:

  • dbasz o dobry wizerunek PKO Banku Polskiego S.A,
  • identyfikujesz potrzeby klientów w zakresie inwestowania, oszczędzania, kredytowania oraz ubezpieczeń,
  • nawiązujesz współpracę z klientami zamożnymi poprzez ich samodzielne pozyskiwanie i budowanie z nimi trwałych relacji,
  • przygotowujesz indywidualne oferty i proponujesz rozwiązania przy wykorzystaniu produktów i usług Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A,
  • realizujesz indywidualny cel sprzedażowy,
  • sprawujesz opiekę nad klientami zamożnymi przypisanymi do portfela doradcy,
  • wykonujesz czynności sprzedażowe i posprzedażowe w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz wiedzę z zakresu rynku finansowego i makroekonomii,
  • masz znajomość produktów bankowych dedykowanych klientom zamożnym,
  • masz znajomość technik sprzedaży i z powodzeniem potrafisz je zastosować,
  • posiadasz doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku w instytucji finansowej,
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, bankowość),
  • umiejętnie rozpoznajesz potrzeby klienta.

Twój Pakiet Korzyści

  • Docenienie działania i zaangażowania- Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
  • Oferta specjalna- Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
  • Elastyczność benefitów- Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
  • Możliwości rozwoju-U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
  • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku- Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.

Pracuj w miejscu, które zna każdy.

#TyWybierasz