• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseBankowośćEkspert ds. Polityki Kredytowej i Procesu Klienta Korporacyjnego
    Ekspert ds. Polityki Kredytowej i Procesu Klienta Korporacyjnego
    new
    Finanse
    PKO BANK POLSKI S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    ocena ryzyka kredytowego

    monitorowanie klientów

    prawo bankowe

    Sprawozdawczość Finansowa

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako:

    EKSPERT DS. POLITYKI KREDYTOWEJ I PROCESU KLIENTA KORPORACYJNEGO

    Departament Ryzyka Kredytowego Klienta Bankowości Korporacyjnej - Warszawa, Świętokrzyska 36

    Na co dzień w naszym zespole:

    • tworzysz i wdrażasz wewnętrzne regulacje dotyczące oceny i monitorowania ryzyka kredytowego klientów korporacyjnych,
    • projektujesz procesy oceny i monitorowania ryzyka kredytowego,
    • inicjujesz zmiany w istniejących procesach w celu ich optymalizacji i automatyzacji,
    • projektujesz i współpracujesz przy wdrażaniu oraz modyfikacji narzędzi ryzyka,
    • współpracujesz z podmiotami Grupy Kapitałowej Banku oraz z innymi jednostkami Banku w zakresie procesów oceny ryzyka kredytowego,
    • weryfikujesz poprawność danych i analizujesz wpływ wdrażanych rozwiązań na portfel kredytowy oraz realizację założonych celów.

    To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w ocenie ryzyka kredytowego przedsiębiorstw (min. 5 lat),
    • posługujesz się narzędziami wspierającymi proces kredytowy,
    • tworzyłaś lub tworzyłeś regulacje wewnętrzne w banku w zakresie ryzyka kredytowego, monitorowania klientów (min. 2 lata),
    • znasz i potrafisz stosować regulacje z zakresu działalności bankowej (prawo bankowe, rekomendacje KNF, wytyczne europejskie),
    • znasz i potrafisz stosować regulacje dotyczące sprawozdawczości finansowej (MSR, MSSF, ustawa o rachunkowości),
    • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, bankowość),
    • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2.

    Twój Pakiet Korzyści

    • Praca hybrydowa- Pracujemy jak lubimy. Nasze zadania realizujemy z domu lub z biura.
    • Docenienie działania i zaangażowania- Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
    • Oferta specjalna- Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
    • Elastyczność benefitów- Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
    • Możliwości rozwoju- U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
    • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku- Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.

    Pracuj w miejscu, które zna każdy.

    #TyWybierasz