Oferty
Specjalista/ Starszy Specjalista ds. Działań Operacyjnych i Komunikacji
Nowa
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
PKO BANK POLSKI S.A.

Nowoczesne technologie, migracja do środowisk chmurowych, zaawansowana analityka, czy współpraca z firmami z branży FinTech sprawiają, że oferowane przez nas usługi wykraczają poza tradycyjną bankowość. Zwinnie zmieniamy się w - PKO Bank Przyszłości.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

SQL

produkty bankowe

Opis stanowiska

Dołącz do nas jako:

SPECJALISTA/ STARSZY SPECJALISTA DS. DZIAŁAŃ OPERACYJNYCH I KOMUNIKACJI

Departament Analityki Danych - Warszawa Chmielna 89

Na co dzień w naszym zespole:

  • poznajesz lepiej naszą bazę klientów, ich wymagania i oczekiwania oraz wyniki badań,
  • uczestniczysz w customer journey, projektujesz procesy komunikacji z klientami, uwzględniających ich oczekiwania i cele banku,
  • budujesz procesy kampanijne pod wymagania biznesowe (współpracujesz z zespołami kampanii bezpośrednich, zespołem analitycznym i internetowym),
  • współpracujesz z wieloma jednostkami Biznesu i IT,
  • uczestniczysz w pracach projektowych związanych z rozwojem kampanii i narzędzi CRM.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe ,preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość,
  • minimum rok pracowałeś na podobnym stanowisku,
  • posiadasz biegłą znajomość produktów bankowych,
  • znasz podstawy zapytań SQL,
  • charakteryzuje Cię komunikatywność,
  • jesteś dynamiczny i samodzielny w działaniu,
  • bardzo dobrze organizujesz czas pracy.

Twój Pakiet Korzyści

  • Praca hybrydowa- Pracujemy jak lubimy. Nasze zadania realizujemy z domu lub z biura.
  • Docenienie działania i zaangażowania- Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
  • Oferta specjalna- Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
  • Elastyczność benefitów- Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
  • Możliwości rozwoju- U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
  • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku- Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.

Pracuj w miejscu, które zna każdy.

#TyWybierasz