Oferty
Umowa Zlecenie w Contact Center
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura
PKO BANK POLSKI S.A.

Nowoczesne technologie, migracja do środowisk chmurowych, zaawansowana analityka, czy współpraca z firmami z branży FinTech sprawiają, że oferowane przez nas usługi wykraczają poza tradycyjną bankowość. Zwinnie zmieniamy się w - PKO Bank Przyszłości.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

dyspozycyjność w weekendy

Opis stanowiska

UMOWA ZLECENIE W CONTACT CENTER

Sekcja Sprzedaży i Obsługi Contact Center 1 - Lublin, Rzeszów

Na co dzień w naszym zespole:

  • obsługujesz informacyjnie klientów o usługach, procesach bankowych,
  • wykonujesz połączenia do klientów z wykonaniem dyspozycji oraz potwierdzenia zleconych przez klienta zleceń,
  • aktywnie proponujesz i sprzedajesz produkty bankowe.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • jesteś osobą zaangażowaną,
  • jesteś komunikatywny i poprawnie się wysławiasz,
  • nie boisz się pracy pod presją czasu i masz motywację do działania,
  • odpowiada Ci praca zmianowa oraz praca w weekendy, odznaczasz się dyspozycyjnością,
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie, zdolność szybkiego uczenia się i liczysz na rozwój.

Pracuj w miejscu, które zna każdy.

#TyWybierasz