Oferty
Umowa Zlecenie w Zespole Sprzedaży i Obsługi Contact Center
Nowa
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
PKO BANK POLSKI S.A.

Nowoczesne technologie, migracja do środowisk chmurowych, zaawansowana analityka, czy współpraca z firmami z branży FinTech sprawiają, że oferowane przez nas usługi wykraczają poza tradycyjną bankowość. Zwinnie zmieniamy się w - PKO Bank Przyszłości.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

dyspozycyjność w weekendy

Opis stanowiska

Dołącz do nas jako:

UMOWA ZLECENIE W ZESPOLE SPRZEDAŻY I OBSŁUGI CONTACT CENTER

Sekcja Sprzedaży i Obsługi Contact Center 1 - Lublin, Łódź, Rzeszów

Na co dzień w naszym zespole:

  • bierzesz udział w telefonicznych akcjach sprzedażowych,
  • telefonicznie obsługujesz klientów Banku - rozmowy wychodzące,
  • sprzedajesz produkty i usługi bankowe,
  • udzielasz informacji na temat produktów,
  • dbasz o dobrą relację z klientem.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • lubisz rozmawiać i potrafisz słuchać,
  • jesteś komunikatywny i poprawnie się wysławiasz,
  • myślisz kreatywnie i charakteryzujesz się wysoką inwencją własną oraz lubisz wyzwania,
  • nie boisz się pracy pod presją czasu i masz motywację do działania,
  • odpowiada Ci praca zmianowa, odznaczasz się dyspozycyjnością,
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie, zdolność szybkiego uczenia się i liczysz na rozwój.

Twój Pakiet Korzyści

  • Praca hybrydowa- Pracujemy jak lubimy. Nasze zadania realizujemy z domu lub z biura.
  • Docenienie działania i zaangażowania- Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
  • Oferta specjalna- Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
  • Elastyczność benefitów- Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
  • Możliwości rozwoju- U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
  • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku- Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.

Pracuj w miejscu, które zna każdy.

#TyWybierasz