Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ka ds. kadr i płac
new
HR
Platige Image S.A.

Warszawa
8 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
empatia
cierpliwość
wyrozumiałość
teamwork
Mile widziane
Symfonia
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. Kadr i Płac, która wzmocni nasz zespół w codziennej pracy. Oczekujemy od Ciebie umiejętności komunikacji, empatii, a także chęci do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Osoba ta odegra istotną rolę w kształtowaniu kultury firmy opartej na ludziach, którzy z pasją i odwagą podchodzą do swojej pracy. Jeżeli uważasz, że czas zostawić korporacyjny dress code, dołącz do nas!

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie w obszarze finansów, kadr lub prawa pracy.
  • Język angielski na poziomie B2 lub wyżej.
  • Duża empatia, wyrozumiałość i cierpliwość.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zespole.

dodatkowo punktowane:

  • Znajomość programu Symfonia.
  • Obsługa kadrowa Cudzoziemców.
  • Doświadczenie w pracy w dużej organizacji, branża kreatywna lub IT.

Obowiązki

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej.
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników.
  • Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze pracowników i współpracowników (także cudzoziemców).
  • Sporządzanie zestawień, raportów, a także rozliczeń z zakresu ZUS, PIT oraz PFRON.
  • Udział w bieżących projektach, w tym również optymalizacja działań zespołu.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy

  • W Platige Image cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.
  • Nasze studio to przede wszystkim ludzie, którzy na co dzień tworzą różne projekty: od cinematików, animacji i efektów specjalnych po oprawę eventów oraz reklamę. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mamy okazję współpracować ze znanymi i lubianymi markami z całego świata.
  • Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, Warner Brothers, CD PROJEKT RED, HBO i wiele innych).
  • Zyskasz szansę w prężnie rozwijającej się branży z najnowocześniejszymi technologiami.
  • Znajdujemy się w zielonej, cichej okolicy Fortu Mokotów w Warszawie.
  • O nasze zdrowie dbamy dzięki prywatnej opiece medycznej, kondycję fizyczną poprawiamy dzięki karcie Multisport, a zdrowie psychiczne jest pod opieką HearMe - platformy zrzeszającej psychologów/terapeutów i coachów.
  • Na dobry początek dnia pracy serwujemy naszym pracownikom śniadanie.
  • A do pracy możesz przyjść z czworonożnym przyjacielem!
8 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP