• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoKosmetolog
    Kosmetolog
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Kosmetolog

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doświadczenie w branży

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty.

    W związku z rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Kosmetolog

    Miejsce Pracy: Szklarska Poręba

    Oferujemy możliwość zakwaterowania na terenie resortu.

    Zakres obowiązków:

    - Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz

    - Udzielanie porad w zakresie świadczonych usług oraz oferty produktowej,

    - Aktywna sprzedaż usług i kosmetyków detalicznych,

    -Udział w akcjach marketingowych i promocyjnych.

    - Przygotowywanie gabinetu do zabiegu oraz dbanie o wspólną przestrzeń,

    - Reagowanie na bieżące potrzeby gości,

    - Ścisła współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa,

    Oczekiwania:

    - Wykształcenie kierunkowe - kosmetolog lub technik usług kosmetycznych

    - Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

    - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na gościa oraz jego potrzeby,

    - Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,

    - Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

    - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

    - Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

    Oferujemy:

    - Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

    - W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,

    - Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

    - Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

    - Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

    - Program Poleceń Pracowniczych,

    - Program MultiLife Extra,

    - Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,

    - Ubezpieczenie grupowe,

    - Posiłki pracownicze,

    - Paczki świąteczne,

    - Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.