• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoZastępca Kierownika działu Rezerwacji w 5* hotelu
    Zastępca Kierownika działu Rezerwacji w 5* hotelu
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    język niemiecki

    elastyczność

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami a'la carte i lobby barem.

    W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Zastępca Kierownika działu Rezerwacji.

    Miejsce pracy: Szklarska Poręba

    Oferujemy pracownikom możliwość zakwaterowania na terenie obiektu.

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja pracy działu rezerwacji,
    • Zastępowanie kierownika działu podczas jego nieobecności,
    • Zarządzanie i koordynowanie pracy prowadzonego zespołu,
    • Dbałość o zachowanie wysokich standardów realizowanej obsługi telefonicznej i mailowej,
    • Rozwijanie pracy zespołowej, prowadzenie szkoleń, instruktaży oraz coachingów indywidualnych,
    • Ulepszanie istniejących oraz tworzenie i wprowadzanie nowych procedur niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu,
    • Zapewnienie terminowego przepływu informacji i prawidłowej komunikacji w zespole,
    • Bieżące rozwiązywanie problemów,
    • Profesjonalna obsługa spraw związanych rezerwacją pobytu,
    • Sprzedaż oferty hotelu dla klienta indywidualnego oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Gośćmi,
    • Wystawianie faktur i innych dokumentów rozliczeniowych,
    • Sporządzanie raportów, statystyk i sprawozdań,
    • Ścisła współpraca z innymi działami w ramach hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Gości.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
    • Doświadczenie w pracy z programami rezerwacyjnymi,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności managerskie,
    • Pasja do hotelarstwa, praca zgodnie z ideą gościnności i otwartości,
    • Nastawienie na jakość obsługi oraz budowania pozytywnych relacji z Gośćmi,
    • Poczucie odpowiedzialności za prowadzony zespół i jego wyniki,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
    • Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy,
    • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, (mile widziana znajomość drugiego języka obcego),

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
    • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
    • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
    • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
    • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu.
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Posiłki pracownicze,
    • Paczki świąteczne,
    • Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.