Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Creator / Social Media Copywriter
new
Marketing
Plej Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
microsoft 360
Content
copywriting
social media
Opis stanowiska

Markę Plej budujemy od kilkunastu lat. Nasz zespół tworzy grono ekspertów oferujących zintegrowany pakiet usług marketingowych, dzięki którym docieramy do konsumenta w każdym możliwym touchpoincie. W Plej niezmiennie najważniejsi są ludzie. Ci, dla których pracujemy, i ci, z którymi pracujemy.

W pracy i poza nią stawiamy na emocje i prawdziwe przeżycia. Tworzymy zapadające w pamięć doświadczenia realizujące cele biznesowe naszych klientów oraz angażujemy się w to, co dzieje się wokół nas.

Kogo szukamy?

Kogoś z co najmniej rocznym doświadczeniem w agencji, kto dołączy do naszego działu Social Media na stanowisku Content Specialist / Social Media Copywriter. Masz portfolio? Koniecznie dołącz je do zgłoszenia!

dodatkowo, jeśli:

  • znasz trendy na platformach takich jak Meta, TikTok, YouTube
  • doskonała znasz język polski i pakiet Microsoft 360
  • znasz narzędzia do zarządzania contentem na platformach społecznościowych

szukamy właśnie Ciebie!

Co będziesz robić?

  • tworzenie treści w mediach cyfrowych zgodnie z zaplanowaną strategią
  • opracowywanie angażujących treści na kanały social media
  • współpraca z różnymi działami agencji przy tworzeniu i publikacji treści
  • monitorowanie trendów cyfrowych, zwłaszcza w mediach społecznościowych
  • copywriting, zarządzanie contentem, tworzenie koncepcji kreatywnych

Co oferujemy?

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się agencji w dziale social media
  • możliwość pracy zdalnej lub pracę w przyjaznej atmosferze, w całkowicie nowym biurze na Sielcach (zaraz przy Łazienkach)
  • rozwój zawodowy poprzez projekty dla znanych marek i udział w złożonych kampaniach
  • pakiet benefitów, w tym szkolenia, konsultacje z psychologiem, wyjazdy integracyjne i inne