• Oferty
    Asystent / Asystentka Zarządu
    Inne
    "PLUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Ignatki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy
    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    Ms office
    dobra organizacja pracy
    multitasking
    Angielski

    Mile widziane

    Agile
    doradztwo
    Jira
    pomysłowość
    scrum
    konsultant

    Opis stanowiska

    📌 Miejsce pracy: Ignatki, Wspólna 19

    Zadania:

    • Bieżąca współpraca z Prezesem Zarządu
    • Zarządzanie kalendarzem i umawianie spotkań
    • Aktywny udział w sprawach związanych z realizowanymi projektami
    • Koordynacja powierzonych zadań, projektów, dbanie o terminowość ich realizacji, raportowanie i przekazywanie informacji na bieżąco
    • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między Zarządem a poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
    • Organizacja, uczestnictwo w spotkaniach, dbanie o terminowość realizacji procesowanych zadań ustalonych na spotkaniach, tworzenie notatek ze spotkań oraz wyznaczanie celów w programie Jira

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność nieszablonowego myślenia, podejścia do rozwiązywania problemów
    • Doskonała organizacja pracy, multizadaniowość i umiejętność wyznaczania priorytetów
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji, wysoka kultura osobista
    • Samodzielność i kreatywność, wykazywanie inicjatywy i innowacyjnych rozwiązań
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane doświadczenie w pracy metodyką Scrum / Agile
    • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
    • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
    • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
    • Dofinansowanie do kursów i studiów
    • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
    • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych