• Wszystkie ofertyBiałystokSprzedażSpecjalista ds. Obsługi Klienta
    Specjalista ds. Obsługi Klienta
    Sprzedaż
    "PLUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Białystok
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    skuteczna komunikacja
    analiza
    Ms office
    dobra organizacja pracy
    ms excel
    obsługa klienta
    Angielski

    Mile widziane

    Agile
    data analyst
    doradztwo
    konsultant
    Enova365

    Opis stanowiska

    📌 Miejsce pracy: Ignatki, Wspólna 19

    Zadania:

    • Reprezentowanie firmy w działaniach dotyczących procesu obsługi zamówień
    • Rejestracja zamówień oraz ich obsługa
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Monitorowanie zobowiązań płatniczych
    • Obsługa kontaktów zewnętrznych w ramach realizowanych zadań
    • Wsparcie w analityce dotyczące planowania sprzedaży oraz cen

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Znajomość programu MS Excel minimum na poziomie średniozaawansowanym
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Zdolności analityczne
    • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
    • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
    • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe, dofinansowanie do kursów i studiów
    • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
    • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych