Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Doradcy Handlowego ds. OZE 馃挕馃尡馃
new
Sales
PND Energia

PND Energia
8 000 - 20 000 PLNNetto miesi臋cznie - Dowolna
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiej臋tno艣ci
komunikatywno艣膰
sprzeda偶
prawo jazdy
elastyczno艣膰
Mile widziane
samodzielno艣膰
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Stanowisko: Doradca Handlowy ds. Odnawialnych 殴r贸de艂 Energii (OZE)

Opis stanowiska:

Przy艂膮cz si臋 do dynamicznego zespo艂u wiod膮cej firmy bran偶y odnawialnych 藕r贸de艂 energii, kt贸ra od 2016 roku jest liderem na terenie wojew贸dztwa podlaskiego. Specjalizujemy si臋 w sprzeda偶y, serwisie i instalacjach OZE. Jako Doradca Handlowy b臋dziesz kluczow膮 osob膮 odpowiedzialn膮 za budowanie trwa艂ych relacji z klientami, 艣wiadczenie profesjonalnego doradztwa dotycz膮cego rozwi膮za艅 z zakresu OZE oraz wsparcie w procesie sprzeda偶y. Nasza firma aktywnie korzysta z program贸w "Czyste Powietrze" oraz "M贸j Pr膮d".

Wymagania:

馃尀 Do艣wiadczenie w sprzeda偶y OZE b臋dzie dodatkowym atutem.

馃殫 Posiadanie prawa jazdy kat. B.

馃搳 Doskona艂a organizacja pracy i sumienno艣膰 w dzia艂aniu.

馃捈 Pasja do pracy w dynamicznym, szybko rozwijaj膮cym si臋 艣rodowisku.

馃 Umiej臋tno艣膰 budowania trwa艂ych relacji z klientami.

馃攳 Poszukujemy zar贸wno do艣wiadczonych specjalist贸w z bran偶y OZE, jak i ambitnych

kandydat贸w ch臋tnych do zdobycia wiedzy i do艣wiadczenia w sprzeda偶y

Oferujemy:

馃挕 Mo偶liwo艣膰 rozwoju w perspektywicznej bran偶y OZE, b臋d膮cej kierunkiem

przysz艂o艣ciowej energetyki.

馃彚 Prac臋 w inspiruj膮cym, nowoczesnym 艣rodowisku, sprzyjaj膮cym tworzeniu

innowacyjnych rozwi膮za艅.

馃帗 Profesjonalne szkolenia i wsparcie w procesie adaptacji nowych pracownik贸w.

鈽庯笍 Zapewniamy leady i um贸wione spotkania dzi臋ki naszemu dzia艂owi telemarketingu.

馃挵 Atrakcyjny system wynagrodzenia, obejmuj膮cy sta艂膮 podstaw臋 oraz atrakcyjne

prowizje, zgodne z osi膮ganymi wynikami.

馃弳 Dodatkowo, dla najlepszych handlowc贸w zapewniamy atrakcyjne nagrody, w tym

zagraniczne wyjazdy, jako wyraz uznania za ich osi膮gni臋cia i zaanga偶owanie.

Niezwykle istotne jest dla nas stworzenie zgranego, zaanga偶owanego zespo艂u, dlatego te偶 skontaktujemy si臋 niezw艂ocznie z wybranymi kandydatami, kt贸rzy podzielaj膮 nasz膮 pasj臋 do tworzenia zr贸wnowa偶onej przysz艂o艣ci poprzez odnawialne 藕r贸d艂a energii.

8 000 - 20 000 PLN

Netto miesi臋cznie - Dowolna