Oferty
Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Finanse

Piaseczno
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

CIT

rachunkowość

księgowość

JPK

WHT

język angielski

Microsoft Office Excel

Mile widziane

Optima

sprawozdania finansowe

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

PNP Tax & Accounts to zespół księgowych i specjalistek ds. kadr i płac. Działamy drużynowo, żeby zapewnić naszym klientom sprawne działanie w zakresie księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Nasze biuro powstało w 2011 roku jako siostrzana spółka kancelarii PNP Law. Portfolio grupy obejmuje więc usługi prawne i księgowe, które kierujemy głownie do podmiotów zagranicznych prowadzących w Polsce działalność gospodarczą. W ofercie mamy też doradztwo podatkowe, a także usługi prowadzenia księgowości i rozliczania dotacji placówek oświatowych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do samodzielnego prowadzenia księgowości dla naszych klientów.

Co oferujemy?

  • pracę na cały etat;
  • współpracę w ramach umowy o pracę lub B2B;
  • firmowe lunche;
  • zajęcia z jogi;
  • pakiet medyczny;
  • spotkania integracyjne;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu zdalnie).

Jakie będą Twoje zadania?

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • przygotowywanie kalkulacji podatkowych oraz sporządzanie stosownych deklaracji i informacji podatkowych (w tym CIT, WHT, JPK);
  • sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • weryfikacja, analiza i uzgadnianie kont księgowych;
  • sporządzanie raportów GUS;
  • przygotowywanie raportów na potrzeby klientów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia kierunkowego (finanse, bankowość, ekonomia);
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego (min. 2 lata);
  • znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  • znajomości oprogramowania księgowo-finansowego (mile widziana znajomość Comarch Optima);
  • dobrej znajomości programu Excel;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • samodzielności w działaniu.