• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćSamodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    Finanse
    PNP Tax & Accounts

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CIT
    rachunkowość
    księgowość
    JPK
    WHT
    English
    ms excel

    Mile widziane

    Optima
    sprawozdania finansowe

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    PNP Tax & Accounts to zespół księgowych i specjalistek ds. kadr i płac. Działamy drużynowo, żeby zapewnić naszym klientom sprawne działanie w zakresie księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Nasze biuro powstało w 2011 roku jako siostrzana spółka kancelarii PNP Law. Portfolio grupy obejmuje więc usługi prawne i księgowe, które kierujemy głownie do podmiotów zagranicznych prowadzących w Polsce działalność gospodarczą. W ofercie mamy też doradztwo podatkowe, a także usługi prowadzenia księgowości i rozliczania dotacji placówek oświatowych.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby do samodzielnego prowadzenia księgowości dla naszych klientów.

    Co oferujemy?

    • pracę na cały etat;
    • współpracę w ramach umowy o pracę lub B2B;
    • firmowe lunche;
    • zajęcia z jogi;
    • pakiet medyczny;
    • spotkania integracyjne;
    • elastyczne godziny pracy;
    • pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu zdalnie).

    Jakie będą Twoje zadania?

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • przygotowywanie kalkulacji podatkowych oraz sporządzanie stosownych deklaracji i informacji podatkowych (w tym CIT, WHT, JPK);
    • sporządzanie sprawozdań finansowych;
    • weryfikacja, analiza i uzgadnianie kont księgowych;
    • sporządzanie raportów GUS;
    • przygotowywanie raportów na potrzeby klientów.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • wykształcenia kierunkowego (finanse, bankowość, ekonomia);
    • doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego (min. 2 lata);
    • znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
    • znajomości oprogramowania księgowo-finansowego (mile widziana znajomość Comarch Optima);
    • dobrej znajomości programu Excel;
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • samodzielności w działaniu.