Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielna Księgowa
new
Finanse
POL-FRA

POL-FRA
6 500 - 7 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
comarch optima
rozliczenia
CIT Estoński
Opis stanowiska

Firma POL-FRA Martyna Rafalik spółka komandytowa jest ogólnopolską firmą zajmującą się naprawami. W zakresie świadczonych usług znajduje się usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Dodatkowo firma prowadzi serwis urządzeń grzewczych oraz sprzętu AGD, RTV i PC.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości dla grupy firm (JDG, komandytowa i z o.o.)
  • Księgowanie i rozliczanie zdarzeń gospodarczych
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Udział w procesie automatyzacji obszaru księgowego
  • Naliczanie listy płac – umowy zlecenia
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i do GUS
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji
  • Bieżący kontakt z zarządem, innymi działami firmy
  • Wsparcie przy rozliczeniach podatkowych, sprawozdawczości oraz raportowaniu
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy z systemami finansowymi klasy ERP (Comarch Optima)
  • Znajomość programu MS Excel
  • Dobra znajomość Ustawy o Rachunkowość
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • Otwartość na zmiany i proaktywne proponowanie rozwiązań

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • Pracę zdalną
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia i integracje
  • Sprzęt do pracy
  • Możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej z partycypacją w kosztach po stronie Spółki

6 500 - 7 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B