Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Rozwoju i Wsparcia Sieci
new
Sales
POL-FRA

POL-FRA
4 500 - 5 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 500 - 5 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
sprzedaż
pakiet office
obsługa klienta
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Usługodawcami w zależności od potrzeb Spółki
  • prowadzenie początkowego procesu selekcji i rekrutacji Usługodawców na wyznaczonym terenie (analiza i selekcja otrzymanych aplikacji oraz przeprowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych)
  • przygotowanie i publikacja ogłoszeń
  • przekazywanie informacji zwrotnych odnośnie udziału w rekrutacji
  • budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi Usługodawcami
  • bieżące raportowanie do Przełożonego
  • ścisła współpraca z innymi działami Spółki
  • inne zadania zlecone przez Przełożonego

Nasze wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

To oferujemy:

  • kompleksowe szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków
  • współpracę w oparciu o umowę B2B lub w formie umowy zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę zdalną (możliwa sporadyczna praca w biurze)
  • możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej z partycypacją w kosztach po stronie Spółki

4 500 - 5 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ