Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Projekt Manager ds. Integracji Systemów ERP
new
PM
Polanabikes

Polanabikes
24 000 - 28 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
11 000 - 21 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
SAP
Angielski
ERP
skuteczna komunikacja
samodzielność
odpowiedzialność
organizacja pracy
Mile widziane
Certyfikat SAP
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie i Integracja Systemów: Prowadzenie procesu implementacji systemu SAP w nowej jednostce produkcyjnej oraz integracja z istniejącym systemem ERP
  • Szkolenie i Współpraca: Organizowanie szkoleń dla użytkowników oraz modyfikacja systemów we współpracy z różnymi działami w firmie
  • Zarządzanie Zespołem: Budowanie i kierowanie zespołem wdrożeniowym, następnie zarządzanie utrzymaniem działania systemów
  • Techniczne Zadania IT: Instalacja, konfiguracja, aktualizacje, monitorowanie, optymalizacja oraz rozwiązywanie problemów z systemami SAP (R/3, FI, CO, SD, MM itd.)
  • Bezpieczeństwo i Integracja: Wspieranie zagadnień związanych z bezpieczeństwem oraz integracją systemów z infrastrukturą IT
  • Międzynarodowa Współpraca: Praca z międzynarodowym zespołem IT liczącym ok. 20 osób
  • Zarządzanie Danymi: Dbanie o kopie zapasowe i ich ewentualne przywracanie

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku administratora SAP
  • Bardzo dobra znajomość środowiska SAP jest niezbędna
  • Zaawansowana znajomość systemu SAP R/3
  • Doświadczenie w implementacjach, wdrożeniach oraz utrzymaniu systemów SAP
  • Samodzielność, odpowiedzialność i wybitne umiejętności organizacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Certyfikaty SAP będą dodatkowym atutem
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Możliwość pracy nad pionierskimi projektami w dziedzinie cyfryzacji i automatyzacji
  • Środowisko wspierające rozwój osobisty i zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Zachęcamy do aplikowania wszystkich, którzy chcą mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości naszej firmy poprzez innowacje w dziedzinie IT.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
24 000 - 28 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

11 000 - 21 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP