Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Performance Marketing Manager
new
Marketing
Polenergia Fotowoltaika

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Polenergia Fotowoltaika to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.Stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję o zakupie systemu fotowoltaicznego albo pompy ciepła.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
kampania performance
pozyskiwanie leadów
Mile widziane
umiejętności negocjacyjne
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kampanii performance B2C we współpracy z zewnętrznymi dostawcami
  • Pozyskiwanie dostawców leadów B2C i stałe zwiększanie efektywności prowadzonych kampanii
  • Nawiązywanie współpracy biznesowych w celu pozyskania leadów sprzedażowych
  • Optymalizacja konwersji poszczególnych etapów lejka sprzedażowego
  • Wdrażanie rozwiązań marketingowych rozwijających sprzedaż firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii performance i generowaniu leadów B2C
  • Umiejętność skutecznego pozyskiwania partnerów biznesowych i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Nastawienie na realizację celów oraz duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz negocjacyjne

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do zajęć j. angielskiego w ramach godzin pracy
  • Zniżki na usługi firmowe