• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażDoradca Klienta Biznesowego
    Doradca Klienta Biznesowego
    new
    Sprzedaż
    Polenergia Fotowoltaika S.A.

    3 112 - 9 336 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Polenergia Fotowoltaika to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.Stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję o zakupie systemu fotowoltaicznego albo pompy ciepła.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • Sprzedaż kompleksowego produktu na rynku branży OZE (PV, PC, Termomodernizacja, Czysta Energia)
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz praca na spotkaniach umówionych przez Dział Wsparcia Sprzedaży
    • Budowanie długotrwałej relacji z Klientem
    • Doradztwo w zakresie energetyki i transformacji energetycznej
    • Raportowanie wyników sprzedaży

    Nasze wymagania:

    • Jesteś ambitny/a i samodzielny/a
    • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży
    • Lubisz rywalizację
    • Jesteś nastawiony/a na zarabianie dużych pieniędzy
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

    To oferujemy:

    • Pracę w firmie, która jest częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce
    • Jeśli masz apetyt na wysokie zarobki to jesteśmy najlepszym kierunkiem
    • Jasna ścieżka kariery, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła
    • Wyjazdy zagraniczne dla najlepszych (Barcelona 2022, Alpy 2023, Ibiza 2023, Dubaj 2024)
    • Kompleksowe wdrożenie - nasi trenerzy z pewnością zadbają o to, aby przekazać Wam niezbędną wiedzę oraz nowatorskie techniki sprzedaży dostosowane do rynku
    • Wsparcie przełożonego oraz zespołu na każdym etapie wdrożenia i współpracy
    • Narzędzia do pracy od pierwszego dnia - auto służbowe (również do użytku prywatnego), telefon, iPad, laptop

    3 112 - 9 336 USD

    B2B