• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsAccount Manager/ka
    Account Manager/ka
    Marketing
    Polot

    Polot

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    account manager
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Do naszej agencji poszukujemy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Account Manager.

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie relacjami z kluczowym klientem agencji,
    • Koordynowanie i nadzór nad realizacją projektów marketingowych - od pełnych kampanii 360* po pojedyncze formaty,
    • Współpraca z zespołami kreatywnymi, strategią, produkcją, mediami,
    • Tworzenie kosztorysów, harmonogramów, prezentacji i raportów dla klientów,
    • Monitorowanie rynku i analizowanie działań konkurencji,
    • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami i warsztatach kreatywnych.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Account Managera lub podobnym w branży reklamowej,
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
    • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
    • Znajomość trendów w marketingu i reklamie,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Kreatywność, proaktywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Warunki zatrudnienia zawsze dopasowane do potrzeb pracownika,
    • Pracę w ambitnym, zgranym i potwornie zdolnym zespole,
    • Obsługę dużych marek i wyznaczanie nowych ciekawych wyzwań,
    • Rozwój kariery we wspólnie zaplanowanym kierunku,
    • Opiekę medyczną,
    • Dużo okazji do integracji (wspólne śniadania, wyjścia firmowe),
    • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty decydujesz :)

    Wyślij nam swoje CV i pogadajmy :)

    2 590 - 3 108 USD

    B2B

    2 331 - 2 849 USD