• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaAutomatykaInżynier sprzedaży branży automatyki budynkowej
    Inżynier sprzedaży branży automatyki budynkowej
    Inżynieria
    Poltraf Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie techniczne
    sprzedaż
    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Firma Poltraf z siedzibą w Gdańsku to uznany dostawca aparatury kontrolno-pomiarowej renomowanych producentów. Historia naszej działalności sięgająca roku 1994 pozwoliła nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku i bardzo dobrą renomę w branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zebraliśmy wiedzę dzięki, której jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym  oczekiwaniom naszych klientów.

    Stawiamy na wiedzę, ludzi i rozwiązania.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • realizacja celów sprzedażowych;
    • opieka nad klientami firmy i poszukiwanie nowych klientów;
    • przygotowywanie wizyt u klientów celem prezentacji oferowanej aparatury, udzielanie technicznego wsparcia, a także doboru aparatury do konkretnych aplikacji lub systemów;
    • prowadzenie działań marketingowych za zakresu aparatury automatyki budynkowej i monitorowanie działań konkurencji;
    • raportowanie w systemie CRM.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym (mile widziane: elektrotechnika, elektronika, automatyka lub pokrewne);
    • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
    • prawo jazdy kat. B – wymaganie konieczne,
    • gotowość do częstych podróży służbowych;
    • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań,
    • wiedza i orientacja techniczna pozwalająca przyswoić wiedzę z zakresu oferowanych produktów,
    • samodyscyplina i konsekwencja w działaniu,
    • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
    • umiejętność prezentacji oferty handlowej klientom;
    • umiejętność pracy zespołowej.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia zadaniowa);
    • samochód służbowy również do celów prywatnych;
    • zadaniowy czas pracy;
    • szkolenie wdrożeniowe oraz stałe wsparcie merytoryczno - produktowe.
    • baza klientów;
    • niezbędne narzędzia do pracy, w tym komputer i telefon;
    • prywatna opieka medyczna;
    • karta Multi Sport;
    • ubezpieczenie grupowe;
    • świadczenie urlopowe;
    • praca w przyjaznej atmosferze.