Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka ds. Administracji
new
Logistyka
PORR S.A.

PORR S.A.
Markowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
obsługa komputera
komunikatywność
organizacja pracy
Microsoft Office
Opis stanowiska

BBGS Sp. z o.o. należy do grupy PORR S.A., świadczy kompleksowe usługi związane z budową i eksploatacją budynków dla agencji rządowych oraz organizacji państwowych i międzynarodowych, w szczególności wojsk Stanów Zjednoczonych. Działalność firmy obejmuje doradztwo w zakresie planowania i realizacji projektów budownictwa kubaturowego i przemysłowego, a także facility management i zarządzanie energią na nieruchomości i jej obiektach.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu
  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa przesyłek
  • Archiwizacja dokumentów w systemie Sharepoint
  • Obsługa systemu IMS (system archiwizacji dokumentów)
  • Zaopatrzenie w materiały biurowe
  • Przyjmowanie gości w biurze
  • Dbanie o wizerunek biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Biegła obsługa komputera, narzędzi biurowych
  • Umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Markowice k. Koziegłów (śląskie)