Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Elektryk
new
Inżynieria
PORR S.A.

Elektryk

PORR S.A.
Oświęcim
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
SEP do 1kV
obsługa narzędzi ręcznych
Obsługa elektronarzędzi
samodzielność
Opis stanowiska

👷PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa budowy – wykonywanie tymczasowego zasilania
  • Ustawianie rozdzielni budowlanych
  • Utrzymanie tymczasowych instalacji na budowie
  • Pomiary kontenerów (badanie instalacji w kontenerach)
  • Przegląd elektronarzędzi i przewodów na budowie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do SEP do 1kV
  • Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: S1 Oświęcim-Dankowice

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku