Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Budowy ds. elektrycznych
new
Inżynieria
PORR S.A.

PORR S.A.
Rzeszów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
obsługa komputer
excel
prawo jazdy
Angielski
Praca w zepsole
komunikatywność
Microsoft Office
Opis stanowiska

👷PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzenie oraz weryfikacja dokumentacji jakościowej, technicznej i powykonawczej na dostarczane na budowę materiały/elementy/urządzenia
  • Weryfikacja planów kontroli i badań
  • Wsparcie w realizacji odbiorów cząstkowych i końcowych prac
  • Uczestnictwo w odbiorze instalacji, urządzeń i obiektów wraz z wykonaniem i kompletowaniem dokumentacji odbiorowej zgodnie z planem kontroli jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji do odbiorów częściowych, końcowych
  • Wsparcie działu administracyjnego w przekazywaniu dokumentacji projektowej
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i jej dystrybucja
  • Współpraca z kierownikami robót, projektantami i nadzorem technicznym oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Wysoka samodyscyplina pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na budowach energetycznych/przemysłowych (preferowane w branży Oil&Gas lub w przemyśle petrochemicznym)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Rzeszów

Benefit

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku