Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. harmonogramowania i raportowania
new
Inżynieria
PORR S.A.

PORR S.A.
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
MS Project
Primavera
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i opracowywanie harmonogramów robót i ich bieżąca analiza wraz z raportowaniem odchyleń
  • Bieżące raportowanie projektu zgodnie z wymaganiami koncernu PORR
  • Raportowanie według wymagań umowy z Klientem
  • Współpraca z Kierownikami Robót/Kierownikiem Budowy/Kierownikiem Projektu, Projektantami i nadzorem technicznym oraz podwykonawcami
  • Możliwość pracy w Niemczech

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa komputera (MS Office, AutoCad)
  • Dobra znajomość programów do harmonogramowania MS Project/Primavera
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Warszawa