Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Project Management Office
PM
POS Group Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Jira
Confluence
PowerPoint
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

POS Group Sp. z o.o. to dynamiczna firma specjalizująca się w usługach outsourcingu personelu dla klientów z różnych sektorów. Naszym głównym partnerem jest renomowana firma Orange, lider w branży telekomunikacyjnej, dla której dostarczamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, począwszy od doradców klienta po specjalistów IT. W naszej firmie pracownicy mają możliwość eksplorowania najnowszych technologii, co sprawia, że każdy dzień jest pełen inspirujących wyzwań. Poszukujemy ambitnych jednostek, które nie tylko nie boją się nowych technologii, ale także widzą w nich potencjał do rozwoju i osiągnięcia sukcesu. Nasze profesjonalne i skuteczne procedury rekrutacyjne pozwalają nam nawiązać kontakt z najwyższej klasy specjalistami. Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią innowacyjnej przyszłości już dziś!

Poszukujemy: Project Management Office

(miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 160).

Opis stanowiska:

CIO Office & Efficiency Unit to zespół ekspertów z zakresu wprowadzania zmiany i podnoszenia efektywności procesów IT. Jesteśmy odpowiedzialni za Współpracę z Grupą Orange w zakresie rozwiązań informatycznych.

Jako Project Management będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Wsparcie w zarządzaniu projektami, które wdrażają zmiany w procesach operacyjnych IT;
  • Aktywną współpracę z Zespołem CIO;
  • Przygotowywanie prezentacji i koordynację współpracy z przedstawicielami grupy Orange;
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji między wszystkimi interesariuszami projektu;
  • Organizowanie prac zespołu poprzez rytuały, praktyki, facylitację podejmowania decyzji oraz moderowanie spotkań;
  • Ustalanie priorytetów zadań i raportowanie postępów prac;
  • Budowanie kultury współpracy na różnych poziomach organizacji oraz inspirowanie do poszukiwań niestandardowych rozwiązań.

Wymagamy:

  • Minimum trzech lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomości narzędzi Jira i Confluence;
  • Bardzo dobrej, praktycznej umiejętności obsługi programu PowerPoint;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1;

Zapewniamy:

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb (Umowa o Pracę/B2B);
  • Elastyczność w dostosowaniu Twoich oczekiwań finansowych;
  • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy;
  • Pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym;
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznymi ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym;
  • Realny wpływ na rozwiązania informatyczne stosowane w firmie z branży telekomunikacyjnej;
  • Benefity: dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie.

Jeśli jesteś gotowy/a na intensywną pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań, gdzie kreatywność i odwaga są cenione, to ta propozycja jest dla Ciebie!