Oferty
Asystent Projektanta
Inżynieria

Sobota
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

AutoCAD

kreatywność

praca w grupie

język angielski

Microsoft Office Excel

Mile widziane

język niemiecki

Opis stanowiska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z dynamicznym rozwojem i planowanymi inwestycjami poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze

Miejsce pracy: Sobota, ul. Poznańska 43

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie projektów warsztatowych i wykonawczych dla konstrukcji typu: stropy HC i Filigran, słupy, belki, dźwigary sprężone, schody, elementy nietypowe w zakresie rysunkowym i/lub obliczeniowym
  • nadzór nad terminami realizacji projektów realizowanych przez zewnętrzne biura projektowe
  • Wspieranie Działy Ofert i Rozliczeń w tworzeniu wycen ofertowych
  • Wsparcie Działu Produkcji w szykowaniu dokumentacji i rozwiązywania kwestii zmian w projektach
  • Bieżąca współpraca z Działem Produkcji Prefabrykacji Konstrukcyjnej w celu rozwijania technologii, produktu i usług.
  • Bieżąca współpraca z Działem Handlowym, Logistyki, Produkcją w celu szukania najkorzystniejszych i efektywnych rozwiązań
  • wsparcie procesu planowania produkcji we wszystkich oddziałach z ramienia Działu Handlowego

Nasze oczekiwania:

  • znajomość oferty firmy pod względem: produktów, technologii i usług
  • Minimum 3 lat doświadczeń w ramach projektowania obiektów kubaturowych w prefabrykacji betonowej
  • Magister Inżynier Politechniki – konstrukcje budowlane
  • obsługa oprogramowania do projektowania: AUTOCAD 2D i/lub TEKLA, RM-WIN + PL-WIN i/lub AXIS, FRILO, IDEA Statica,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego B2
  • Znajomość języka niemieckiego - podstawowy

Oferujemy:

  • atrakcyjny system szkoleniowy,
  • współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,
  • możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • praca w oparciu o kontrakt B2B
  • benefity