Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mechanik Utrzymania Ruchu
new
Inżynieria
Pozbruk sp z o.o. Sp j

Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
automatyka
elektronika
pneumatyka
Migomat
Opis stanowiska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od prawie 40lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Miejsce pracy: Szczecin ul. Szczawiowa

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przeprowadzanie napraw zleconych przez Dział Produkcji
  • Analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów
  • Realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki
  • Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych (możliwość pozyskania uprawnień)
  • Umiejętność spawania - MIGOMAT
  • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży budowlanej
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produktów oraz maszyn
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na premiowaniu