• Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaProjektowanieProjektant branży hydrotechnicznej
    Projektant branży hydrotechnicznej
    Inżynieria
    PPBH Aquaprojekt Sp. z o.o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    sumienność

    dobra organizacja pracy

    GEOS/GGU

    uprawnienia projektowe

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    BIM

    Autodesk RSA

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie dokumentacji projektowej obiektów hydrotechnicznych
    • wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych wraz z niezbędnymi obliczeniami
    • udział w przygotowywaniu opinii i ekspertyz
    • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi
    • pobyty na budowie

    Oferujemy:

    • pracę przy interesujących projektach w rejonie Trójmiasta i okolic
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia stosowne do posiadanych kompetencji, doświadczenia i zaangażowania
    • premie okresowe
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • współpracę z doświadczonymi specjalistami

    Wymagania:

    • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej (lub innej obejmującej morskie budowle hydrotechniczne)
    • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz GEO5 lub GGU
    • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
    • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
    • znajomość oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w projektowaniu opartym o zasady metodologii BIM będzie dodatkowym atutem