• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsJunior PR & Communications Consultant
    Junior PR & Communications Consultant
    Marketing
    PR Calling

    PR Calling

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobry warsztat pisarski

    dobra organizacja pracy

    znajomość mediów tech

    PR/public relations

    znajomość mediów b2b

    Opis stanowiska

    Szukamy junior konsultanta, który chce się rozwijać z agencji PR! A dokładnie - w PR Calling.

    Jesteśmy agencją PR, w której codziennie wspieramy naszych klientów w budowaniu ich eksperckiego wizerunku i rynkowej rozpoznawalności. Współpracujemy z firmami szeroko związanymi z technologiami, które obsługujemy w ramach hubów kompetencyjnych, skupiających wiedzę branżową oraz know - how naszych konsultantów.

    Chcesz zostać jednym z nich?

    Stanowisko: Junior PR & Communications Consultant

    Twoje zadania:

    • wsparcie konsultantów PR w prowadzeniu projektów komunikacyjnych dla klientów z branży technologicznej, finansowej i sektora usług profesjonalnych
    • pomoc w przygotowywaniu researchy, badań, danych, poszukiwaniu informacji
    • pomoc w raportowaniu
    • przygotowywanie wybranych materiałów (treści, prezentacji)
    • udział w spotkaniach z klientami oraz wewnętrznych
    • udział w rozwoju know - how agencji, rozwijanie relacji z mediami i partnerami
    • udział w projektach new-bizowych
    • bieżąca współpraca z zespołem PR Calling

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli wyróżnia Cię:

    • min. rok doświadczenia w pracy w PR lub marketingu, idealnie przy projektach B2B, ale liczą się chęci rozwoju
    • chęć poznania mediów i nawiązania relacji z dziennikarzami (nauczymy Cię, jak to się robi)
    • dobra orientacja w trendach i nowinkach branżowych
    • know-how z zakresu narzędzi PR
    • proaktywna postawa, chęć rozwoju, dusza poszukiwacza :)

    Cenimy zaangażowanie, motywację, postawę "can-do". Bardzo ważny jest dla nas także warsztat pisarski, umiejętność logicznego i sprawnego wyrażania myśli, a resztę... Ci pokażemy :)

    Gwarantujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B, premie uznaniowe
    • dobrą atmosferę pracy i lubiący się zespół - imprezy integracyjne, świętowanie urodzin, sukcesów i inne inicjatywy sprzyjające budowaniu relacji
    • dobrze ułożone procesy wewnętrzne
    • pracę ze świetnymi klientami, u których czujesz się jak część zespołu
    • mnóstwo ciekawych zadań, możliwość realizacji własnych pomysłów
    • pracę na nowoczesnych narzędziach, m.in Slack, Dropbox, Google Suite
    • docenienie zaangażowania i chęci rozwoju
    • dużo motywacji do aktywności sportowych :)
    • udział w szkoleniach i eventach
    • dofinansowaną w 100% opiekę medyczną
    • dofinansowanie w 50% karty MultiSport
    • narzędzia pracy: MacBook Air
    • pracę w modelu hybrydowym (praca w biurze w pon, wtorek i środę; czwartek i piątek zdalnie)
    • workation w okresie wakacji, a także dłuższych weekendów czy świąt